חברת אנרגיה סולארית לישראל בע"מ הוקמה באוקטובר שנת 2010 ונהנית מניסיון רב שנים של מחקר, פיתוח וייצור של מערכות מקובעות וכן מערכות עוקבות.

החברה מבצעת התקנות של כ-40 מגה וואט ופרויקטים רבים ברחבי הארץ ובחו"ל.

החברה מתמחה באיתור, הקמה והתקנה של מערכות סולאריות מסחריות וביתיות על בסיס Tu r n -k ey p r o j e ct s, משלב התכנון האופטימלי, קבלת היתרים וביצוע כלל התיאומים הנדרשים אל מול הרשויות וחברת החשמל בפרט, ועד השלב הסופי של התקנת המערכת.

החברה פועלת בתחום התכנון, ייצור, התקנה ושירות של מערכות קטנות, בינוניות וגדולות ומציעה בנוסף לזה, ייעוץ בתכנון, בחינה ואף גם שירות למוצרים בתחום המתחדש של מערכות האנרגיה.

אנרגיה סולארית לישראל משקיעה את מירב מאמציה בפיתוח טכנולוגיות הממקסמות את הפרודוקטיביות של הפארק הסולארי וכל זאת על מנת לוודא שהמשקיעים מקבלים תשואה מצוינת עבור השקעתם.
אנרגיה סולארית לישראל הינה חברה בעלת ידע ויכולות לבצע פרויקטים איכותיים ברמת גימור גבוהה ביותר בזמנים ובתפוקות שיקבעו. החברה יודעת לתחזק ולשמור על רמת תפוקת המערכות לאורך זמן תוך מתן אחריות לביצוע הפרויקטים והתחזוקה. החברה מסייעת ללקוחותיה במתן מענה יעיל ומקצועי ובמזעור עלויות האחזקה. 
עובדי החברה הינם אנשים מסורים בעלי ידע ויכולת לפתור מגוון בעיות. החברה עוקבת אחר כל המערכות שתחת חסותה מדי יום ונותנת מענה מידי לכל תקלה שמתרחשת בזמנים מינימאליים. החברה מתבלטת בזמינות ובשירות שניתנים ללקוחותיה. וזאת על מנת שהלקוחות יקבלו תשואה מקסימאלית עבור השקעתם.

אודות אנרגיה סולארית לישראל